خانه هوشمند (control 4)

خانه هوشمند(control 4)

ویژگی ها

قابلیت ارتقا به مرور زمان:یکی از ویژگی های نسل جدید خانه هوشمند control 4 امکان ارتقا به مرور زمان است.از هر سیستمی می توان هوشمند سازی را شروع کرد و بسته به نیاز و بودجه آنرا ارتقا داد.

امکان اجرا در پروژه های ساخته شده و در حال ساخت:طیف وسیع محصولات بی سیم و عدم نیاز به بسترسازی ویژه برای این گروه از مصولات هوشمند,امکان نصب سیستم را در پروژه های ساخته شده نیز فراهم آورده است.

نصب آسان و سرعت اجرای بالا:سهولت نصب محصولات و روش های آسان و کم هزینه بستر سازی باعث می گردد نصب سیستم هوشمند control 4 به سادگی و با سرعت زیادی قابل انجام است.

کاربردی گسترده:قابلیت های control 4 امکان استفاده از این سیستم در پروژه های مسکونی,اداری, تجاری,هتلی و.... را فراهم می آورد.

استفاده ساده برای کودکان و سالمندان:با استفاده control 4 سالمندان و کودکان می توانند به سادگی از بخش های مختلف خانه هوشمند استفاده نمایند.

تنوع واسط کاربر:محصولات واسط کاربر در سیستم control 4 بسیار متنوع بوده و از ریموت کنترل گرفته تا کلیدهای سناریوپذیر و انواع صفحه لمسی و همچنین انواع گوشی ها و تبلت های هوشمند (windows,Apple,Android) در این گروه طبقه بندی می شوند.

کاربرد همزمان سیستم سنتی و هوشمند:طراحی هوشمندانه control 4 به کاربران امکان استفاده از سیستم سنتی در کنار تجهیزات هوشمند را ارائه نموده است به طور مثال کاربران می توانند با استفاده از کلید روشنایی سنتی,لامپی را خاموش یا روشن کنند و همزمان همان خط روشنایی را با گوشی موبایل خود کنترل نمایند.

اعتبار جهانی

همیشه در صدر:طبق معتبرترین رتبه بندی صنعت هوشمند سازی دنیا که به صورت سالانه منتشر می شود, بین 50 برند معتبر سیستم های جامع هوشمندسازی,control 4 همواره بین 3 رتبه اول قرار می گیرد.

محصولات

روشنایی

از ریموت کنترل با موبایلشان امکان کنترل کلیه خطوط روشنایی منزل برایتان فراهم است قبل از خوابیدن نیاز نیست برای یافتن چراغ های روشن جستجو کنید کافی است نگاهی به صفحه گوشی موبایلتان بیندازید.

سرمایش و گرمایش

لذت ورود به خانه ای خنک در روزهای گرم تابستان راتجربه کنید اندکی قبل از رسیدن به منزل,سیستم هوشمند,دمای منزل را طبق دمای دلخواهتان تنظیم کند.

کنترل با صفحه های لمسی,گوشی,تبلت و ....

چه در منزل حضور داشته باشید چه خارج از منزل,کنترل سیستم هوشمند زیر انگشتان شماست.با با انواع صفحات لمسی,گوشی ها و تبلت های Apple و Android می توانید سیستم هوشمند منزل خود را مدیریت کنید.

آبیاری فضای سبز

هنگام مسافرت دیگر نیازی نیست آبیاری گیاهان را به همسایه بسپارید با برنامه ریزی سیستم control 4 برای آبیاری گیاهان,هم در زمان و هم در اب صرفه جویی کنید.

کارت خوان هوشمند

ساده ترین راه فرمان دادن به سیستم هوشمند,استفاده از کارت خوان می باشد.برای استفاده اسان سالمندان و کودکان,کارت مربوط به آنها را با تنظیمات دلخواهتان برنامه ریزی کنید.کافی است کارت را مقابل کارت خوان قرار دهند تا سناریوهای از قبل تعریف شده به اجرا درایند.

پخش موسیقی

در هر نقطه ای از منزل به البوم هب موسیقی تان دسترسی دارید.سیستم هوشمند می تواند برای زمان بیدار شدن از خواب,مهمانی و.....موسیقی های دلخواهتان را به فضای مورد نظر انتقال دهد.

آیفون تصویری

با صفحات لمسی قابل حمل و دیواری control 4 از هر نقطه خانه می توانید پاسخ آیفون را بدهید

ریموت کنترل

همه ریموت کنترل های خانه را جمع کنید ریموت control 4 کنترل کلیه تجهیزات صوتی,تصویری,روشنایی,سرمایش و گرمایش و..... را از هر نقطه ای در منزل امکانپذیر می کند.

پرده برقی

کنترل پرده برقی خانه خود را به control 4 بسپارید,با اجرای سناریوی خواب شبانه,در کنار سایر تنظیمات سیستم هوشمند,پرده ها نیز بسته می شوند و در هنگام بیدار شدن از خواب,پرده ها به ]رامی کنار می روند تا در محیطی مطلوب از خواب بیدار شوید.

انواع سنسور

برای اینکه نور,دما,وجود دود و سایر شرایط محیط به سیستم هوشمند اطلاع داده شود,control 4 قابلیت اتصال انواع مختلف سنسور را به سیستم هوشمند فراهم آورده است.

سینمای خانگی

برای انتخاب فیلم دلخواهتان,از منوی در نظر گرفته شده در control 4,جلد فیلم را مشاهده و اطلاعات فیلم را بررسی کنید با شروع پخش فیلم,نور و سایر شرایط محیط در وضعیت مطلوبتان قرار خواهد گرفت.

دوربین امنیتی

علاوه بر امکان مشاهده دوربین های امنیتی هر نقطه ای از دنیا,با control 4 می توانید در زمان مشاهده موارد غیر عادی واکنش نشان دهید به طور مثال تمام چراغ های منزل را خاموش و روشن کنید

درب پارکینگ

با باز شدن درب پارکینگ,سیستم هوشمند متوجه ورود شما به خانه گردیده و سناریوی خوش امدگویی اجرا می شود

قفل ورودی هوشمند